AKCE A SLEVY

AKCE A SLEVY UNIBRICK s.r.o..

PODZIMNÍ INSPIRACE
Podzim je v plném proudu a tak zbývá posledních pár dní na vylepšení okolí vašeho domečku. Od 16. 10. 2017 do 6. 11. 2017 platí náš nový leták, ve kterém najdete potřebné komponenty k úpravě zpevněných ploch či výstavbě plotů, s nimiž máte dobrý výsledek vždy zaručený. Také je nejvyšší čas doplnit zásobu paliva na topnou sezónu, v nabídce máme štípané dřevo, pelety nebo ekologické dřevní brikety. Těšíme se na vaši návštěvu. Tým Unibrick


PROTECO
Připravte se na podzim s produkty od společnosti PROTECO. Z nového letáku si můžete pořídit např. kalač, sekeru, štípačku na dřevo, kultivátor, rýč a vidle atd. Dále v naší nabídce naleznete nářadí vhodné do Vaší dílny i domácnosti např. sadu šroubováků, aku svítilnu, kleště, žebřík atd. Využijte této akční nabídky, která je platná od 9. 10. do 3. 11. 2017. Těšíme se na Vás!


 


Chcete-li být včas informováni o všech slevových akcích ve stavebninách UNIBRICK, objednejte si

e-mailový zákaznický servis

Stačí vyplnit základní kontaktní údaje a budete vždy vědět, na kterém materiálu se dá právě ušetřit. Naši pracovníci Vám informace o akcích a slevách zašlou přímo do vaší e-mailové schránky.