AKCE A SLEVY

AKCE A SLEVY UNIBRICK s.r.o..

BANQUET
Z nového letáku BANQUET můžete vybírat pomocníky do Vaší domácnosti. Za akční ceny u nás pořídíte např. pečící formy, sadu nožů s nepřilnavým povrchem, tlakové hrnce, silikonové pečící formy, mašlovačku s dózou, formu na košíčky a vdolečky, elektrický mlýnek na koření, varné konvice, žehlicí prkno, odpadkový koš atd. Platnost nabídky byla posunuta a to od 17.10. – 30. 10. 2016. Těšíme se na Vaši návštěvu!


PROTECO
V novém akčním letáku PROTECO naleznete pomocníky pro Váš dům i zahradu. Nabízíme Vám značkové nářadí za velmi příznivé ceny např. kultivátory, žebříky, popelnice, instalatérskou sadu, ponorná čerpadla, sekery, nůžky na větve, štípačku na dřevo, motorovou a pokosovou pilu, vysavač listí, sady pilníků atd. Pozor! Ke každé tlakové myčce z této nabídky dostanete jako dárek vodní filtr ZDARMA. Neváhejte a přijďte! Tato akce platí do 31. 10. 2016.


PODZIMNÍ SLEVY
Na říjen jsme pro Vás připravili nový akční leták. Naleznete v něm SLEVY 50 % na betonové tašky ELEGANT a 45 % na POROTHERM P+D a PROFI. Dále Vás mohou zaujmout akční ceny na asfaltový střešní šindel BARDOLINE, taškové tabule SPEKTRUM, střešní a obkladové desky ONDULINE atd. V naší nabídce také naleznete SLEVU 30 % na silikonové a akrylátové hlazené omítky. U nás si jistě vyberete! Platnost letáku je od 1. 10. – 31. 10. 2016. Těšíme se na Vás!


PRESBETON – akční ceny až do konce roku 2016
Snížili jsme pro Vás ceny u vybraných druhů výrobků. Pořídíte je na našich prodejnách v Blovicích a v Nepomuku za akční ceny až do 31. 12. 2016. Tak neváhejte a přijďte!


 


Chcete-li být včas informováni o všech slevových akcích ve stavebninách UNIBRICK, objednejte si

e-mailový zákaznický servis

Stačí vyplnit základní kontaktní údaje a budete vždy vědět, na kterém materiálu se dá právě ušetřit. Naši pracovníci Vám informace o akcích a slevách zašlou přímo do vaší e-mailové schránky.