AKCE A SLEVY

AKCE A SLEVY UNIBRICK s.r.o..

SHARKS
Připravte se na zimu! V zářijovém akčním letáku Vám nabízíme nářadí a pomocníky, se kterými Vám půjde práce v dílně i na zahradě lépe od ruky. Naleznete zde např. motorovou pilu, štípač dřeva, zahradní vozík, zemní motorový vrták, motorové čerpadlo, benzínový generátor atd. Tato akční nabídka platí od 14. 9. – 30. 9. 2016.


MATÝSEK
V novém letáku MATÝSEK najdete např. lis na ovoce, zahradní vozík, postřikovače, křovinořez, řetězovou pilu, kompresor, kolečko, kamna, ocelový regál, žehlicí prkno, závěsný sušák a spoustu dalších výrobků vhodných do Vaší domácnosti. Výběr je opravdu velký. Neváhejte a přijďte! Platnost akce od 12. 9. – 30. 9. 2016.


PRESBETON – akční ceny až do konce roku 2016
Snížili jsme pro Vás ceny u vybraných druhů výrobků. Pořídíte je na našich prodejnách v Blovicích a v Nepomuku za akční ceny až do 31. 12. 2016. Tak neváhejte a přijďte!


 


Chcete-li být včas informováni o všech slevových akcích ve stavebninách UNIBRICK, objednejte si

e-mailový zákaznický servis

Stačí vyplnit základní kontaktní údaje a budete vždy vědět, na kterém materiálu se dá právě ušetřit. Naši pracovníci Vám informace o akcích a slevách zašlou přímo do vaší e-mailové schránky.