AKCE A SLEVY

AKCE A SLEVY UNIBRICK s.r.o..

JARO KLEPE NA DVEŘE!
Jaro je tady a s ním začíná i nová stavební sezóna. Ani my nezahálíme a tak jsme si pro Vás připravili nový akční leták. Naleznete v něm SLEVU 35 % na tvárnice a příčkovky a SLEVU 30 % na ztracené bednění. Dále Vás mohou zaujmout akční ceny na produkty od společnosti PRESBETON, střešní a obkladové desky ONDULINE, prkna, palubky, OSB desky, zahradní nářadí, zeminy a substráty atd. Jistě si u nás vyberete. Platnost letáku je od 20. 3. – 14. 4. 2017. Těšíme se na Vás!


MATÝSEK – VELIKONOCE SE BLÍŽÍ
Od pondělí 20. 3. 2017 platí nový akční leták MATÝSEK, naleznete v něm např. velikonoční formy, pomlázky, sušáky na prádlo, žehlicí prkno, úložné boxy atd. Také si můžete pořídit v akci nářadí, se kterým Vám půjde práce na zahradě lépe od ruky, např. nůžky na větve, hrábě, krumpáč, lopaty, obloukovou pilu, postřikovače atd. Nabídka platí do 8. 4. 2017. Těšíme se na Vás!


EXTOL
V novém letáku firmy EXTOL Vám nabízíme značkové nářadí pro dům, dílnu i zahradu. Za akční ceny pořídíte např. sekery, nýtovací kleště, vrtací kladivo, přímočarou pilu, vrtací aku šroubovák, pásovou brusku, zahradní postřikovače, nůžky na větve a živý plot atd. Součástí nabídky jsou i výrobky společnosti Viking – sprchové hadice a hlavice, umyvadlové a vanové baterie atd. Platnost akce od 10. 3. – 31. 3. 2017. Tak neváhejte a přijďte!


 


Chcete-li být včas informováni o všech slevových akcích ve stavebninách UNIBRICK, objednejte si

e-mailový zákaznický servis

Stačí vyplnit základní kontaktní údaje a budete vždy vědět, na kterém materiálu se dá právě ušetřit. Naši pracovníci Vám informace o akcích a slevách zašlou přímo do vaší e-mailové schránky.