AKCE A SLEVY

AKCE A SLEVY UNIBRICK s.r.o..

AKČNÍ NABÍDKA EXTOL
S předvánočními slevami na vybrané zboží přichází i Ferrari mezi nářadím - firma EXTOL. V novém letáku mimo jiné určitě najdete i vhodný vánoční dárek pro své blízké. Co takhle pořídit růžový aku šroubovák a speciální sadu nářadí stejné barvy pro manželku nebo kvalitní aku vrtačku s úhlovou bruskou a spoustou příslušenství pro bratra či švagra? Pokud nemáte s výběrem jasno, určitě zavítejte do naší prodejny, rádi Vám poradíme. Akční nabídka platí od 16. 11. až do Štědrého dne.


PROTECO - PŘIPRAVTE SE NA ADVENT
Super akční nabídku si pro vás připravila firma PROTECO. Najdete v ní pestrou škálu nářadí a další kutilské potřeby. Je libo tavnou pistoli, vysavač listí, pořádný stabilní žebřík, pokosovou pilu, novou sadu klíčů, nebo dokonce detektor kovu? PROTECO vyplní všechna vaše přání. Stavte se v blovickém UNIBRICKU. Akce platí od 13. 11. do 2. 12.


VÁNOČNÍ MATÝSEK
Nepodceňte blížící se Vánoce a připravte se včas s novým akčním letákem Matýsek. V nabídce najdete nejrůznější svíčky, balicí papír, krásné vánoční dekorace, stojánky na stromeček nebo potřeby na pečení cukroví. Ani zima vás už nemůže zaskočit - firma M.A.T. pro vás zlevnila rovnou několik druhů kamínek a ohřívačů. Vybírat můžete v naší blovické prodejně, a to od pondělí 12. 11. až do 24. 12.!


 


Chcete-li být včas informováni o všech slevových akcích ve stavebninách UNIBRICK, objednejte si

e-mailový zákaznický servis

Stačí vyplnit základní kontaktní údaje a budete vždy vědět, na kterém materiálu se dá právě ušetřit. Naši pracovníci Vám informace o akcích a slevách zašlou přímo do vaší e-mailové schránky.