AKCE A SLEVY

AKCE A SLEVY UNIBRICK s.r.o..

Hody, hody doprovody
Těšíte se na Velikonoce? My rozhodně ano. Protože chceme, abyste se v tomto čase nemuseli stresovat a užili si nadcházející dny v klidu a s pocitem, že Vám nic nechybí, připravili jsme pro Vás praktického průvodce. S jeho pomocí se na oslavu jara připravíte na sto procent.


EXTOL
V novém akčním letáku najdete vše pro dům, dílnu i zahradu. Potřebujete vrtací aku šroubovák, úhlovou brusku, elektrickou řetězovou pilu, nůžky na trávu a živé ploty, digitální laserový metr nebo snad novou sprchovou baterii do koupelny? Žádný problém, z naší nabídky si rozhodně vyberete. Neváhejte a zavítejte do naší prodejny, ať se můžete co nejdříve pustit do zvelebování zahrady i domácího kutění. Akce platí od 10. do 31. 3. 2018.


BANQUET
Aktuální akční nabídka firmy BANQUET se postará o to, aby vám v domácnosti nic nechybělo. Naleznete zde spoustu kuchyňských potřeb – plechy s nepřilnavým povrchem, party boxy, nerezové nádobí, tlakový hrnec či mlýnek na strouhanku. Velikonoční vaření a pečení hravě zvládnete s novou formou na beránka i zajíčka, silikonovými košíčky nebo se sadou nožů, jarní úklid zase s mopovou soupravou, případně s novým sušákem na prádlo. Navštivte naši prodejnu, věříme, že neodejdete s prázdnou. Nabídka platí od 8. 3. do 2. 4. 2018.


 


Chcete-li být včas informováni o všech slevových akcích ve stavebninách UNIBRICK, objednejte si

e-mailový zákaznický servis

Stačí vyplnit základní kontaktní údaje a budete vždy vědět, na kterém materiálu se dá právě ušetřit. Naši pracovníci Vám informace o akcích a slevách zašlou přímo do vaší e-mailové schránky.