AKCE A SLEVY

AKCE A SLEVY UNIBRICK s.r.o..

VÁNOČNÍ DÁRKY PRO KAŽDÉHO
Připravili jsme pro Vás nový leták, ve kterém naleznete tipy na vánoční dárky pro celou Vaši rodinu. Nabízíme Vám např. nářadí do dílny, domácí spotřebiče ETA, dárkové poukazy, stavebnice LEGO atd. Zboží z vánočního letáku zakoupíte v Blovicích i v Nepomuku. Nabídka platí od 5. 12. – 31. 12. 2016. Přijďte, rádi Vám s výběrem dárků poradíme. Těšíme se na Vaši návštěvu!


PROTECO
V prosincovém letáku společnosti PROTECO Vám nabízíme značkové nářadí za velmi příznivé ceny. Pořídit si můžete např. sady hlavic, sekery, žebříky, nabíječku autobaterií, vysokotlaké myčky, lopaty na sníh, průmyslový vysavač, štípačku na dřevo, pokosovou pilu, kompresor, hydraulický zvedák atd. Výběr je opravdu velký! Akční nabídka platí od 1. 12. – 23. 12. 2016.


EXTOL
V novém letáku EXTOL naleznete značkové nářadí pro Váš dům, dílnu i zahradu. Za akční ceny pořídíte např. vrtací aku šroubovák, sady nářadí, laserový digitální metr, horkovzdušnou pistoli, LED svítilnu, úhlovou brusku, kompresor do auta, elektrický hoblík, vrtačku s příklepem atd. Součástí nabídky jsou i výrobky firmy Balletto – sprchové sady, dřezová a vanová baterie atd. Platnost nabídky od 18. 11. – 24. 12. 2016. Jistě si vyberete!


AKČNÍ SLEVY
Od pondělí 14. 11. 2016 u nás pořídíte izolační vatu GW ROLL se SLEVOU 62 % a tvarovky KB v přírodní barvě se SLEVOU 15 %. Tato akce je platná do 30. 11. 2016. Dále v naší nabídce naleznete vybrané zboží od firmy Presbeton, u kterého jsme snížili ceny až do 31. 12. 2016. Přijďte, těšíme se na Vás!


PRESBETON – akční ceny až do konce roku 2016
Snížili jsme pro Vás ceny u vybraných druhů výrobků. Pořídíte je na našich prodejnách v Blovicích a v Nepomuku za akční ceny až do 31. 12. 2016. Tak neváhejte a přijďte!


 


Chcete-li být včas informováni o všech slevových akcích ve stavebninách UNIBRICK, objednejte si

e-mailový zákaznický servis

Stačí vyplnit základní kontaktní údaje a budete vždy vědět, na kterém materiálu se dá právě ušetřit. Naši pracovníci Vám informace o akcích a slevách zašlou přímo do vaší e-mailové schránky.