AKCE A SLEVY

AKCE A SLEVY UNIBRICK s.r.o..

PŘIPRAVTE SE NA LÉTO!
Od pátku 1. 7. 2016 jsme pro Vás připravili akční nabídku výrobků společnosti Aquabela např. multifunkční chlorové tablety 5 v 1, modrý odstraňovač řas, chlor ŠOK atd. Celý sortiment bazénové chemie a příslušenství naleznete na našich prodejnách v Blovicích i v Nepomuku. Dále nepřehlédněte slevu na dřevěné produkty – prkna, hranoly, palubky atd. a akci na dlažbu BEST – KLASIKO, přírodní barva. Platnost nabídky je do 29. 7. 2016. Těšíme se na Vaši návštěvu!


PRESBETON – akční ceny až do konce roku 2016
Snížili jsme pro Vás ceny u vybraných druhů výrobků. Pořídíte je na našich prodejnách v Blovicích a v Nepomuku za akční ceny až do 31. 12. 2016. Tak neváhejte a přijďte!


HAPPY GREEN
Léto se blíží a proto jsme pro Vás zařadili do našeho sortimentu vše potřebné na horké letní dny. Za příznivé ceny si můžete pořídit např. bazén, plážová křesílka, nafukovací lehátka, potápěčskou soupravu, samo nafukovací karimatku, dětský kempingový set, kolečkové brusle, gril, zahradní altány a houpačky, trampolínu, atd. Výběr je opravdu velký! Akce platí od 3. 6. – 3. 7. 2016.


EXTOL – Dům, dílna a zahrada
Od pátku 10. 6. 2016 platí nový leták společnosti EXTOL. Naleznete v něm značkové nářadí za akční ceny, např. zahradní akumulátorovou sekačku, vrtací aku šroubovák, úhlovou brusku, pilové kotouče na dřevo, čelovky, míchadlo stavebních směsí, očkoploché klíče, přímočarou pilu s laserem, elektrický hoblík, multifunkční a excentrickou brusku atd. Tato nabídka je platná do 30. 6. 2016. Jistě si vyberete!


PROTECO – Relaxujte na čerstvém vzduchu
V novém letáku PROTECO naleznete řadu pomocníků pro Vaši dílnu i zahradu, např. řetězovou pilu, AKU nůžky na trávu, kalová čerpadla, křovinořezy, drtič větví, sady vrtáků do kovu, brusku pilových řetězů, kotouče, hadice, horkovzdušnou pistoli atd. S těmito výrobky Vám půjde práce lépe od ruky. Akční zboží můžete zakoupit na našich prodejnách v Blovicích i v Nepomuku. Nabídka je platná od 6. 6. – 30. 6. 2016. Tak neváhejte a přijďte!


 


Chcete-li být včas informováni o všech slevových akcích ve stavebninách UNIBRICK, objednejte si

e-mailový zákaznický servis

Stačí vyplnit základní kontaktní údaje a budete vždy vědět, na kterém materiálu se dá právě ušetřit. Naši pracovníci Vám informace o akcích a slevách zašlou přímo do vaší e-mailové schránky.