NOVINKY

BAREVNÉ ODSTÍNY A JEJICH PŮSOBENÍ
Každý člověk vnímá barvy individuálně, používá je a jejich prostřednictvím i nevědomě odkrývá svou náladu a osobnost.


ZDRAVÉ BYDLENÍ = ČISTÝ VZDUCH
Rigips Sádrokartonové desky s Activ’Air. Dnešním trendem je zdravé bydlení. Stavíte, či rekonstruujete? Myslete na zdraví celé rodiny. Stavební a konstrukční desky s technologií Activ´Air jsou tou správnou volbou.


JAK NA NEBEZPEČNÝ SNÍH NA STŘEŠE
Protisněhové zábrany mohou zachránit nejen střechu samotnou, majetek přilehlý k domu, ale i předejít vážným zraněním způsobených právě sesunem sněhu a ledu z šikmých střech.


SÁDROKARTONOVÉ SYSTÉMY - VHODNÁ VOLBA PRO REKONSTRUKCI BYTU
Při rekonstrukci panelového bytu se, po zvážení různých stavebních technologií, většinou rozhodneme vyřešit nedostatky cestou suché výstavby. Se sádrokartonovými systémy se dá totiž skoro každý interiér změnit a vylepšit rychle, kvalitně a levně. Při stavbě oceníme hlavně rychlost výstavby, nízkou hmotnost konstrukcí a minimální tloušťku stěn při jejich neprůzvučnosti.


ČISTIČ FASÁD V1920 - NOVINKA V UNIBRICKU
Pro všechny, kteří mají problém se znečištěnou fasádou, kde vynikají místo barev spíše nevzhledné špinavé šmouhy, máme řešení. Nově si u nás můžete koupit přípravek k čištění fasád od biologického napadení od společnosti COLORLAK.


KAMENNÝ KOBEREC DESTONE
Kamenný koberec Destone je dekorativní povrch tvořený z drobných kamínků spojených speciálním pojivem. Slouží ke konečné povrchové úpravě betonových, nebo podobně zpevněných povrchů. Je možno jej použít v exteriéru například kolem bazénu, na terasu, na schodiště, na příjezdovou cestu nebo v interiéru například v koupelně, v okolí krbu, do kuchyně.


TRANSFORM – bezúdržbový, kvalitní a ekologický materiál
Chcete si sami udělat plot a nikdy ho nenatírat, nebo položit zatravňovací dlažbu, která bude lehká a nebude brát vláhu trávě. Vyberte si recyklovaný materiál Transform. Široký sortiment nabízí vše pro zahradu. Obrubníky, zatravňováky, nášlapy, palisády, plotovky, palubky, hranoly, podlahové desky… Vytvořit plot, pískoviště nebo třeba ohrazení záhonů pro Vás bude hračkou.


Nové stroje v půjčovně UNIBRICK v Nepomuku
Stavební sezóna je opět v plném proudu, a tak jsme pro Vás připravili pár novinek z půjčovny stavebních strojů. Navštivte naši půjčovnu a ulehčete si svoji práci s moderními pomocníky. Nově si u nás můžete půjčit drážkovací frézku na zdivo a průmyslový vysavač.


Konec dřiny! Materiál přímo až k Vám na zahradu.
Přijďte do UNIBRICKU a nechte si veškerý materiál naložit a odvézt přímo k Vám domů. Vše bez Vaší pomoci! Materiál přepravujeme nákladním autem VOLVO s HR rukou s nosností 8 t a ložnou plochou 5 x 2,5 m.


Prohlubování kvalifikace našich zaměstnanců
Od listopadu 2014 do března 2015 jsme v UNIBRICKU realizovat vzdělávací aktivity zaměstnanců díky projektu "Vzdělávejte se pro růst v Plzeňském kraji II".