NOVINKY

LAZURY NA DŘEVO
Chcete, aby Váš dřevěný nábytek vypadal stále jako nový? S produkty od společnosti COLORLAK je to možné. V naší nabídce naleznete např. LUSONOL, PROFI LAZURU, PROFI OLEJOVOU LAZURU atd. Přijďte, rádi Vám s výběrem poradíme!


KANCELÁŘE K PRONÁJMU!
Nabízíme Vám kanceláře k pronájmu. Všechny tyto prostory se nachází v areálu stavebnin Unibrick v Nepomuku, jsou po rekonstrukci a za rozumný nájem. Pronájem je možný ihned!


PSYCHOLOGIE BAREV
Barvy hrají v našem životě velmi důležitou roli, neboť přímo ovlivňují naše pocity a náladu. Každý z nás má vlastní spektrum oblíbených barev a také barev, které se mu nelíbí. Vnímání barev záleží na více faktorech, mezi než patří odstín barvy, druh světla, naše obecná nálada, biologický rytmus atd.


BAREVNÉ ODSTÍNY A JEJICH PŮSOBENÍ
Každý člověk vnímá barvy individuálně, používá je a jejich prostřednictvím i nevědomě odkrývá svou náladu a osobnost.


ZIMNÍ STAVEBNÍ CHEMIE
Stavební chemii lze používat i pod bodem mrazu. Stavby dříve v zimě utichaly nebo se čerstvé zednické dílo muselo složitě a nákladně zakrývat rohožemi či plachtou. To vše ale zabíralo spoustu času a výsledek byl stejně nejistý. I při stavění však platí, že čas jsou peníze.


ZDRAVÉ BYDLENÍ = ČISTÝ VZDUCH
Rigips Sádrokartonové desky s Activ’Air. Dnešním trendem je zdravé bydlení. Stavíte, či rekonstruujete? Myslete na zdraví celé rodiny. Stavební a konstrukční desky s technologií Activ´Air jsou tou správnou volbou.


JAK NA NEBEZPEČNÝ SNÍH NA STŘEŠE
Protisněhové zábrany mohou zachránit nejen střechu samotnou, majetek přilehlý k domu, ale i předejít vážným zraněním způsobených právě sesunem sněhu a ledu z šikmých střech.


SÁDROKARTONOVÉ SYSTÉMY - VHODNÁ VOLBA PRO REKONSTRUKCI BYTU
Při rekonstrukci panelového bytu se, po zvážení různých stavebních technologií, většinou rozhodneme vyřešit nedostatky cestou suché výstavby. Se sádrokartonovými systémy se dá totiž skoro každý interiér změnit a vylepšit rychle, kvalitně a levně. Při stavbě oceníme hlavně rychlost výstavby, nízkou hmotnost konstrukcí a minimální tloušťku stěn při jejich neprůzvučnosti.


ČISTIČ FASÁD V1920 - NOVINKA V UNIBRICKU
Pro všechny, kteří mají problém se znečištěnou fasádou, kde vynikají místo barev spíše nevzhledné špinavé šmouhy, máme řešení. Nově si u nás můžete koupit přípravek k čištění fasád od biologického napadení od společnosti COLORLAK.


KAMENNÝ KOBEREC DESTONE
Kamenný koberec Destone je dekorativní povrch tvořený z drobných kamínků spojených speciálním pojivem. Slouží ke konečné povrchové úpravě betonových, nebo podobně zpevněných povrchů. Je možno jej použít v exteriéru například kolem bazénu, na terasu, na schodiště, na příjezdovou cestu nebo v interiéru například v koupelně, v okolí krbu, do kuchyně.