NOVINKY

JAKOU VYBRAT ZÁMKOVOU DLAŽBU?
Poradíme Vám s výběrem zámkové dlažby a s její pokládkou u Vás doma. Zámková dlažby slouží věky.


JAK NA ZÁKLADOVOU DESKU?
Od základů se odvíjí celá stavba. Pokud máte stavbu zaměřenu a provedli jste skrývku zeminy, můžete se pustit do první stavební části Vašeho budoucího domu.


IZOLACE KOUPELNY SE SUCHÝM PODKLADEM
Máte problémy se zatékající vodou v koupelně, chystáte se koupelnu rekonstruovat nebo budujete vše od základů? Vyzkoušejte ověřené kvalitní výrobky české firmy HASOFT. Pět kroků, díky kterým předejdete problémům!


JAKOU MALÍŘSKOU BARVU VYBRAT?
Mnoho času trávíme ve vnitřních prostorech, proto si je chceme přizpůsobit tak, aby vyhovovaly našim přáním a potřebám. Přitom jsou barvy, které nás obklopují tím, co často nevědomky ovlivňuje pocity a nálady: prostor prosvětlí nebo ztmaví, učiní ho chladnějším nebo teplejším, živým nebo nezajímavým.


POZOR! Změna otevírací doby na prodejně v Nepomuku.
Od neděle 26. 10. 2014 bude prodejna stavebnin v Nepomuku otevřena podle otevírací doby pro zimní čas.


SodaStream v UNIBRICKU v Blovicích
Nově u nás vyměníte prázdnou bombičku za plnou pouze za cenu plynu. Nyní u nás v UNIBRICKU v Blovicích v DOMUSU koupíte veškerý sortiment k výrobě domácí limonádě SodaStream.


DŘEVO - ROZŠÍŘENÍ SORTIMENTU V NEPOMUKU
Rozšířili jsme pro vás sortiment dřevěných produktů o sušené hranoly a nehoblovaná sušená prkna a fošny. Hranoly a prkna určitě využijete na zahradě, ať už k pergolám, zahradním domkům nebo pro konstrukci dětské houpačky.


Muži prostě vysávají jinak …
CONCEPT česká značka elektrospotřebičů, které si můžete koupit u nás v UNIBRICKU v Blovicích.


Plastové okapy MARLEY
Extrémní barevná stálost a velmi snadná montáž - to jsou plastové okapy MARLEY. Projděte si následující text uvidíte, že instalaci snadno zvládnete i svépomocí.


NOVINKA!! NEJSILNĚJŠÍ LEPIDLA T-REX
T-REX jsou vysokopevnostní lepidla s extrémní počáteční přilnavostí. Vytváří vysoce pevný, pružný a vodotěsný spoj. Přilnou i na vlhké podklady. Použitelné na savé i nesavé podklady. Vlákny vyztužená receptura lepidel zajišťuje vysokou pevnost spoje.