NOVINKY

TRANSFORM – bezúdržbový, kvalitní a ekologický materiál
Chcete si sami udělat plot a nikdy ho nenatírat, nebo položit zatravňovací dlažbu, která bude lehká a nebude brát vláhu trávě. Vyberte si recyklovaný materiál Transform. Široký sortiment nabízí vše pro zahradu. Obrubníky, zatravňováky, nášlapy, palisády, plotovky, palubky, hranoly, podlahové desky… Vytvořit plot, pískoviště nebo třeba ohrazení záhonů pro Vás bude hračkou.


Nové stroje v půjčovně UNIBRICK v Nepomuku
Stavební sezóna je opět v plném proudu, a tak jsme pro Vás připravili pár novinek z půjčovny stavebních strojů. Navštivte naši půjčovnu a ulehčete si svoji práci s moderními pomocníky. Nově si u nás můžete půjčit drážkovací frézku na zdivo a průmyslový vysavač.


Konec dřiny! Materiál přímo až k Vám na zahradu.
Přijďte do UNIBRICKU a nechte si veškerý materiál naložit a odvézt přímo k Vám domů. Vše bez Vaší pomoci! Materiál přepravujeme nákladním autem VOLVO s HR rukou s nosností 8 t a ložnou plochou 5 x 2,5 m.


Prohlubování kvalifikace našich zaměstnanců
Od listopadu 2014 do března 2015 jsme v UNIBRICKU realizovat vzdělávací aktivity zaměstnanců díky projektu "Vzdělávejte se pro růst v Plzeňském kraji II".


JAKOU VYBRAT ZÁMKOVOU DLAŽBU?
Poradíme Vám s výběrem zámkové dlažby a s její pokládkou u Vás doma. Zámková dlažby slouží věky.


JAK NA ZÁKLADOVOU DESKU?
Od základů se odvíjí celá stavba. Pokud máte stavbu zaměřenu a provedli jste skrývku zeminy, můžete se pustit do první stavební části Vašeho budoucího domu.


IZOLACE KOUPELNY SE SUCHÝM PODKLADEM
Máte problémy se zatékající vodou v koupelně, chystáte se koupelnu rekonstruovat nebo budujete vše od základů? Vyzkoušejte ověřené kvalitní výrobky české firmy HASOFT. Pět kroků, díky kterým předejdete problémům!


JAKOU MALÍŘSKOU BARVU VYBRAT?
Mnoho času trávíme ve vnitřních prostorech, proto si je chceme přizpůsobit tak, aby vyhovovaly našim přáním a potřebám. Přitom jsou barvy, které nás obklopují tím, co často nevědomky ovlivňuje pocity a nálady: prostor prosvětlí nebo ztmaví, učiní ho chladnějším nebo teplejším, živým nebo nezajímavým.


POZOR! Změna otevírací doby na prodejně v Nepomuku.
Od neděle 26. 10. 2014 bude prodejna stavebnin v Nepomuku otevřena podle otevírací doby pro zimní čas.


SodaStream v UNIBRICKU v Blovicích
Nově u nás vyměníte prázdnou bombičku za plnou pouze za cenu plynu. Nyní u nás v UNIBRICKU v Blovicích v DOMUSU koupíte veškerý sortiment k výrobě domácí limonádě SodaStream.