NOVINKY

DŘEVO - ROZŠÍŘENÍ SORTIMENTU V NEPOMUKU
Rozšířili jsme pro vás sortiment dřevěných produktů o sušené hranoly a nehoblovaná sušená prkna a fošny. Hranoly a prkna určitě využijete na zahradě, ať už k pergolám, zahradním domkům nebo pro konstrukci dětské houpačky.


Muži prostě vysávají jinak …
CONCEPT česká značka elektrospotřebičů, které si můžete koupit u nás v UNIBRICKU v Blovicích.


Plastové okapy MARLEY
Extrémní barevná stálost a velmi snadná montáž - to jsou plastové okapy MARLEY. Projděte si následující text uvidíte, že instalaci snadno zvládnete i svépomocí.


NOVINKA!! NEJSILNĚJŠÍ LEPIDLA T-REX
T-REX jsou vysokopevnostní lepidla s extrémní počáteční přilnavostí. Vytváří vysoce pevný, pružný a vodotěsný spoj. Přilnou i na vlhké podklady. Použitelné na savé i nesavé podklady. Vlákny vyztužená receptura lepidel zajišťuje vysokou pevnost spoje.


VÝHERCI CEN Z POUŤOVÉ AKCE
Ti, co vyplnili výherní kupón u vstupu na sobotní pouťovou akci se mohou přesvědčit, zda byli vylosováni a vyhráli nějakou cenu.


POUŤOVÁ AKCE V UNIBRICKU
Dovolte nám Vás co nejsrdečněji pozvat na 6. ročník naší největší každoroční akce, POUTI V UNIBRICKU, která se koná v Nepomuku v sobotu 17. 5. 2014 od 14h až do pozdních nočních hodin. Program bude jako každý rok rozmanitý jak pro dospělé, tak pro rodiny s dětmi. Je na Vás, kterou variantu zvolíte. Potěší nás, když zůstanete i na večerní párty.


NOVINKA: ÚČTOVÁNÍ OPOTŘEBENÍ PALET
Do současnosti jsme byli jediné stavebniny v Plzeňském kraji, které neúčtovaly opotřebení u vydaných palet zákazníkům. Bohužel i nás situace nutí přizpůsobit se trhu. Nově od 15. 4. 2014 jsme se rozhodli zpoplatňovat opotřebení palet při jejich prodeji, tak jak je dodavatelé a výrobci účtují nám.


HLEDÁME PRACOVNICI PRO ÚKLID
Hledáme pracovnici pro úklid. Přijmeme na výpomoc formou dohody (brigády) pracovnici na úklid prostor ve firmě UNIBRICK v Nepomuku.


Změna otevírací doby v Nepomuku
Od 31. 3. 2014 bude prodejna stavebnin v Nepomuku otevřena podle otevírací doby pro letní čas.


NOVINKA v UNIBRICKU v Nepomuku – dveře
Od února 2014 máme pro Vás na prodejně UNIBRICK v Nepomuku interiérové dveře. Na skladě máme několik ukázek dveří. Většina dveří je na objednávku podle katalogu a podle vzorníku dekoru. V širokém sortimentu si vyberete dveře laminované, foliované, 3D fólie, kašírované, dýhované i masivní. Nabízíme široký sortiment dveří, zárubní a doplňků od společnosti MASONITE a SEPOS.