NOVINKY

VÝHERCI CEN Z POUŤOVÉ AKCE
Ti, co vyplnili výherní kupón u vstupu na sobotní pouťovou akci se mohou přesvědčit, zda byli vylosováni a vyhráli nějakou cenu.


POUŤOVÁ AKCE V UNIBRICKU
Dovolte nám Vás co nejsrdečněji pozvat na 6. ročník naší největší každoroční akce, POUTI V UNIBRICKU, která se koná v Nepomuku v sobotu 17. 5. 2014 od 14h až do pozdních nočních hodin. Program bude jako každý rok rozmanitý jak pro dospělé, tak pro rodiny s dětmi. Je na Vás, kterou variantu zvolíte. Potěší nás, když zůstanete i na večerní párty.


NOVINKA: ÚČTOVÁNÍ OPOTŘEBENÍ PALET
Do současnosti jsme byli jediné stavebniny v Plzeňském kraji, které neúčtovaly opotřebení u vydaných palet zákazníkům. Bohužel i nás situace nutí přizpůsobit se trhu. Nově od 15. 4. 2014 jsme se rozhodli zpoplatňovat opotřebení palet při jejich prodeji, tak jak je dodavatelé a výrobci účtují nám.


HLEDÁME PRACOVNICI PRO ÚKLID
Hledáme pracovnici pro úklid. Přijmeme na výpomoc formou dohody (brigády) pracovnici na úklid prostor ve firmě UNIBRICK v Nepomuku.


Změna otevírací doby v Nepomuku
Od 31. 3. 2014 bude prodejna stavebnin v Nepomuku otevřena podle otevírací doby pro letní čas.


NOVINKA v UNIBRICKU v Nepomuku – dveře
Od února 2014 máme pro Vás na prodejně UNIBRICK v Nepomuku interiérové dveře. Na skladě máme několik ukázek dveří. Většina dveří je na objednávku podle katalogu a podle vzorníku dekoru. V širokém sortimentu si vyberete dveře laminované, foliované, 3D fólie, kašírované, dýhované i masivní. Nabízíme široký sortiment dveří, zárubní a doplňků od společnosti MASONITE a SEPOS.


ZELENOMODRÁ: JAK SI DOMA PORADIT S BARVOU ROKU 2014?
Chcete změnit vzhled svého bytu? Cestou může být výmalba stěn. Abyste následně mohli reagovat na sezonní osvěžení, volte neutrální barvy. Co letos pofrčí? Podívejte se!


KONEC DŘINY! ZAČNI TOPIT EKOLOGICKÝMI DŘEVNÝMI BRIKETAMI Z UNIBRICKU
Ekologické dřevní brikety nabízíme na prodejně UNIBRICK v Nepomuku i v Blovicích. Brikety jsou vyrobeny z kvalitních pilin bez použití jakýchkoliv přísad. Vysoká výhřevnost. Vznik malého množství popele, který lze dále využít jako hnojivo. Prodáváme balení po 10kg.


UNI-karta v UNIBRICKU!
UNIBRICK nabízí všem zákazníkům, kteří chtějí nakupovat kvalitní zboží a přitom získávat výhody a věrnostní program UNI-karty. Získej hned 4% slevu na nákup v Nepomuku a až 5 000 Kč zpět.


NOVINKA - KOŘENÍ KULINÁŘ PETR STUPKA
Koupit solidní koření v naší vlasti není snadné. V běžné kulinářské praxi jsme zvyklí používat přemíru koření a ochucovadel, které často zastírají samotné suroviny. Petr Stupka Vám nabízí svoji sérii koření, kterou spolu s přáteli i zákazníky Studia kulinář vytvořil tak, aby byla originální a přitom jednoduchá, čistá a snadno použitelná.