NOVINKY

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V DOMUSU V BLOVICÍCH!
NOVINKA! 16. 9. 2013 slavnostně otevíráme půjčovnu nářadí a centrum míchání barev v Blovicích. Přijďte na den otevřených dveří, kde si budete moci nechat udělat grafický návrh Vašeho domu ZDARMA. Dále si lze prohlédnut novou půjčovnu stavebního nářadí, kde najdete stavební nářadí od sbíječky přes čističe koberců po hutní desku.


POHODLNĚ PŘÍMO AŽ K VÁM DOMŮ
Přijďte do UNIBRICKU ve svém nejlepším obleku a nechte si veškerý materiál naložit a odvézt přímo k Vám domů. Vše bez Vaší pomoci. V případě, že potřebujete odvoz zboží, je pro Vás k dispozici valník s nosností 2,4 t a ložnou plochou 2,1 x 3,6 m. Tímto vozidlem dopravujeme pouze materiály, které jdou rozumně skládat. Větší objemy materiálu přepravujeme nákladním autem VOLVO s HR rukou s nosností 8 t a ložnou plochou 5 x 2,5 m.


Báječná domácí limonáda SodaStream
Nově u nás vyměníte prázdnou bombičku za plnou pouze za cenu plynu. Nyní u nás v UNIBRICKU v Blovicích v DOMUSU koupíte veškerý sortiment k výrobě domácí limonádě SodaStream.


Snižte náklady na vytápění!
Termoizolační nátěr TERMO V2200 snižuje náklady na vytápění budov. Funkční systém TERMO funguje na principu termoizolace interiéru. Tím nedochází k úniku tepla ven, ale naopak se teplo odráží zpět do místnosti. To vše při zajištění prodyšnosti. Tyto vlastnosti zajistí nejen dýchání stěny, ale i zabrání srážení vlhkosti a vzniku plísní.


NOVINKA SodaStream bombičky v UNIBRICKU - DOMUSU v Blovicích
Výměnné místo bombiček SodaStream! Nyní u nás v UNIBRICKU v Blovicích v DOMUSU vyměníte prázdnou bombičku za plnou pouze za cenu plynu.


Znáte z TV – PROFI OLEJOVÁ LAZURA
Olejová jednovrstvá polomatná lazura na dřevo, kterou znáte z televize může koupit na obou prodejnách UNIBRICKU.


NOVINKA na webových stránkách - TRŽNICE STAVEBNIN
Přebývá Vám stavební materiál nebo něco sháníte? Podejte inzerát na tržnici stavebnin zcela ZDARMA. Přebývá Vám nějaký stavební materiál na zahradě? A nevíte co s ním? Nabídněte ho u nás na tržnici, kde ho můžete prodat.


Vrtací šroubovák MILWAUKEE
Milwaukee Electric Tool Corporation je celosvětově vedoucím výrobcem přenosného elektrického nářadí a příslušenství pro profesionální uživatele i pro kutily. Značka Milwaukee znamená profesionální nářadí s nejvyšší kvalitou, odolností a životností, které je možné koupit v UNIBRICKU. Nejnovější technologie lithium-iontových akumulátorů pro maximální kapacitu při nižší hmotnosti.


UTĚSNI TO! Parotěsné pásky, folie, tmely…
Základem kvalitně provedené izolace je parozábrana. Dávno už nestačí jen folie a lepenka. Vybrali jsme pro vás pár typů od společnosti Hasoft. České výrobky s ověřenou kvalitou a rozumnou cenou. Zabraňte unikání vlhkosti do samotné izolace a tím pádem úniku tepla, tvoření mokrých skvrn a plísní. Vytvořte si kvalitní domov!


ŠKOLENÍ V UNIBRICKU
Ve čtvrtek 21.2.2013 a v pátek 22.2.2013 proběhlo školení pro zedníky a pokrývače v areálu stavebnin UNIBRICK v Nepomuku.