NOVINKY

ZELENOMODRÁ: JAK SI DOMA PORADIT S BARVOU ROKU 2014?
Chcete změnit vzhled svého bytu? Cestou může být výmalba stěn. Abyste následně mohli reagovat na sezonní osvěžení, volte neutrální barvy. Co letos pofrčí? Podívejte se!


KONEC DŘINY! ZAČNI TOPIT EKOLOGICKÝMI DŘEVNÝMI BRIKETAMI Z UNIBRICKU
Ekologické dřevní brikety nabízíme na prodejně UNIBRICK v Nepomuku i v Blovicích. Brikety jsou vyrobeny z kvalitních pilin bez použití jakýchkoliv přísad. Vysoká výhřevnost. Vznik malého množství popele, který lze dále využít jako hnojivo. Prodáváme balení po 10kg.


UNI-karta v UNIBRICKU!
UNIBRICK nabízí všem zákazníkům, kteří chtějí nakupovat kvalitní zboží a přitom získávat výhody a věrnostní program UNI-karty. Získej hned 4% slevu na nákup v Nepomuku a až 5 000 Kč zpět.


NOVINKA - KOŘENÍ KULINÁŘ PETR STUPKA
Koupit solidní koření v naší vlasti není snadné. V běžné kulinářské praxi jsme zvyklí používat přemíru koření a ochucovadel, které často zastírají samotné suroviny. Petr Stupka Vám nabízí svoji sérii koření, kterou spolu s přáteli i zákazníky Studia kulinář vytvořil tak, aby byla originální a přitom jednoduchá, čistá a snadno použitelná.


DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V DOMUSU V BLOVICÍCH!
NOVINKA! 16. 9. 2013 slavnostně otevíráme půjčovnu nářadí a centrum míchání barev v Blovicích. Přijďte na den otevřených dveří, kde si budete moci nechat udělat grafický návrh Vašeho domu ZDARMA. Dále si lze prohlédnut novou půjčovnu stavebního nářadí, kde najdete stavební nářadí od sbíječky přes čističe koberců po hutní desku.


POHODLNĚ PŘÍMO AŽ K VÁM DOMŮ
Přijďte do UNIBRICKU ve svém nejlepším obleku a nechte si veškerý materiál naložit a odvézt přímo k Vám domů. Vše bez Vaší pomoci. V případě, že potřebujete odvoz zboží, je pro Vás k dispozici valník s nosností 2,4 t a ložnou plochou 2,1 x 3,6 m. Tímto vozidlem dopravujeme pouze materiály, které jdou rozumně skládat. Větší objemy materiálu přepravujeme nákladním autem VOLVO s HR rukou s nosností 8 t a ložnou plochou 5 x 2,5 m.


Báječná domácí limonáda SodaStream
Nově u nás vyměníte prázdnou bombičku za plnou pouze za cenu plynu. Nyní u nás v UNIBRICKU v Blovicích v DOMUSU koupíte veškerý sortiment k výrobě domácí limonádě SodaStream.


Snižte náklady na vytápění!
Termoizolační nátěr TERMO V2200 snižuje náklady na vytápění budov. Funkční systém TERMO funguje na principu termoizolace interiéru. Tím nedochází k úniku tepla ven, ale naopak se teplo odráží zpět do místnosti. To vše při zajištění prodyšnosti. Tyto vlastnosti zajistí nejen dýchání stěny, ale i zabrání srážení vlhkosti a vzniku plísní.


NOVINKA SodaStream bombičky v UNIBRICKU - DOMUSU v Blovicích
Výměnné místo bombiček SodaStream! Nyní u nás v UNIBRICKU v Blovicích v DOMUSU vyměníte prázdnou bombičku za plnou pouze za cenu plynu.


Znáte z TV – PROFI OLEJOVÁ LAZURA
Olejová jednovrstvá polomatná lazura na dřevo, kterou znáte z televize může koupit na obou prodejnách UNIBRICKU.