NOVINKY

NOVINKA na webových stránkách - TRŽNICE STAVEBNIN
Přebývá Vám stavební materiál nebo něco sháníte? Podejte inzerát na tržnici stavebnin zcela ZDARMA. Přebývá Vám nějaký stavební materiál na zahradě? A nevíte co s ním? Nabídněte ho u nás na tržnici, kde ho můžete prodat.


Vrtací šroubovák MILWAUKEE
Milwaukee Electric Tool Corporation je celosvětově vedoucím výrobcem přenosného elektrického nářadí a příslušenství pro profesionální uživatele i pro kutily. Značka Milwaukee znamená profesionální nářadí s nejvyšší kvalitou, odolností a životností, které je možné koupit v UNIBRICKU. Nejnovější technologie lithium-iontových akumulátorů pro maximální kapacitu při nižší hmotnosti.


UTĚSNI TO! Parotěsné pásky, folie, tmely…
Základem kvalitně provedené izolace je parozábrana. Dávno už nestačí jen folie a lepenka. Vybrali jsme pro vás pár typů od společnosti Hasoft. České výrobky s ověřenou kvalitou a rozumnou cenou. Zabraňte unikání vlhkosti do samotné izolace a tím pádem úniku tepla, tvoření mokrých skvrn a plísní. Vytvořte si kvalitní domov!


ŠKOLENÍ V UNIBRICKU
Ve čtvrtek 21.2.2013 a v pátek 22.2.2013 proběhlo školení pro zedníky a pokrývače v areálu stavebnin UNIBRICK v Nepomuku.


SÁDROKARTON, JAK NA TO SPRÁVNĚ?
Oblíbená a rychlá varianta pro rekonstrukce i novou výstavbu. Sádrokartonové konstrukce vytvářejí systém, který každý stavebník uvítá pro rychlou montáž. Ruku v ruce s časem šetříte i Vaše peníze. Podívejte se na instruktážní videa.


NOVINKA NA TRHU V UNIBRICKU – GENIÁLNÍ PĚNA!
Světová novinka na trhu montážních pěn, kterou lze používat celou sezónu, v létě i v zimě. Nízkoexpanzní pěna s komfortní rukojetí, která je opakovatelně použitelná. Více informací na prodejnách UNIBRICK.


SLOSOVÁNÍ VYPLNĚNÝCH DOTAZNÍKŮ
Dne 28.1.2013 proběhlo na prodejně v Nepomuku slosování vyplněných dotazníku. Ceny jsou připraveny na prodejně v Nepomuku, zákazníkům z Blovic do konce týdne ceny dodáme na prodejnu v Blovicich. Děkujeme všem za vyplnění dotazníku.


I V ZIMĚ SE DÁ STAVĚT
Na prodejně v Nepomuku i v Blovicích nabízíme zimní stavební chemii, s kterou můžete pracovat i v mrazivém počasí.


VÝHERCI SLOSOVÁNÍ KUPONU V BLOVICÍCH
Ve čtvrtek 27.12.2012 ve 14.00 hodin proběhlo na prodejně DOMUS v Blovicích slosování kuponů o bohaté ceny. Výherci si své ceny mohou kdykoliv vyzvednout na prodejně DOMUS v Blovicích. Všem soutěžícím děkujeme za účast.


VÁNOČNÍ OTEVÍRACÍ DOBA
Během vánočních svátků a po novém roce dojde na našich prodejnách v Nepomuku a Blovicích ke změně otevírací doby. Buďte na to připraveni...