NOVINKY

SÁDROKARTON, JAK NA TO SPRÁVNĚ?
Oblíbená a rychlá varianta pro rekonstrukce i novou výstavbu. Sádrokartonové konstrukce vytvářejí systém, který každý stavebník uvítá pro rychlou montáž. Ruku v ruce s časem šetříte i Vaše peníze. Podívejte se na instruktážní videa.


NOVINKA NA TRHU V UNIBRICKU – GENIÁLNÍ PĚNA!
Světová novinka na trhu montážních pěn, kterou lze používat celou sezónu, v létě i v zimě. Nízkoexpanzní pěna s komfortní rukojetí, která je opakovatelně použitelná. Více informací na prodejnách UNIBRICK.


SLOSOVÁNÍ VYPLNĚNÝCH DOTAZNÍKŮ
Dne 28.1.2013 proběhlo na prodejně v Nepomuku slosování vyplněných dotazníku. Ceny jsou připraveny na prodejně v Nepomuku, zákazníkům z Blovic do konce týdne ceny dodáme na prodejnu v Blovicich. Děkujeme všem za vyplnění dotazníku.


I V ZIMĚ SE DÁ STAVĚT
Na prodejně v Nepomuku i v Blovicích nabízíme zimní stavební chemii, s kterou můžete pracovat i v mrazivém počasí.


VÝHERCI SLOSOVÁNÍ KUPONU V BLOVICÍCH
Ve čtvrtek 27.12.2012 ve 14.00 hodin proběhlo na prodejně DOMUS v Blovicích slosování kuponů o bohaté ceny. Výherci si své ceny mohou kdykoliv vyzvednout na prodejně DOMUS v Blovicích. Všem soutěžícím děkujeme za účast.


VÁNOČNÍ OTEVÍRACÍ DOBA
Během vánočních svátků a po novém roce dojde na našich prodejnách v Nepomuku a Blovicích ke změně otevírací doby. Buďte na to připraveni...


NOVINKA - HUTNÍ MATERIÁL V BLOVICÍCH!!!
Kari sítě či armovací dráty nyní zakoupíte i na naší pobočce DOMUS v Blovicích.


SEZÓNA ŠTÍPÁNÍ DŘÍVÍ JE ZDE!
Půjčte si štípačku na dříví v půjčovně UNIBRICK v Nepomuku.