NOVINKY

PROTECO
V novém akčním letáku společnosti PROTECO Vám nabízíme značkové nářadí za velmi příznivé ceny. Pořídit si můžete např. ponorné čerpadlo, svářecí kuklu, svařovací invertor, vodováhu, sadu nářadí, brusku pilových kotoučů, sekačku na trávu, vysokotlakou myčku, hliníkový žebřík, posuvné měřítko atd. Jistě si u nás vyberete. Platnost nabídky od 7. 8. – 3. 9. 2017.


Transform – recyklované plastové výrobky pro dům a zahradu
Potřebujete bezúdržbový plot nebo lehký obrubník kolem záhonu? Tak pro Vás máme ty správné výrobky z recyklátu. Nemusíte natírat, díky malé váze lehce osadíte záhonový obrubník, chodník nebo třeba plotový základ.


NOVINKA – OBOUSMĚRNÁ VIBRAČNÍ DESKA APR 3020
Nově pro Vás máme v půjčovně nářadí UNIBRICK v Nepomuku dalšího užitečného pomocníka, obousměrnou vibrační desku AMMANN APR 3020.


PALIVO BEZ PRÁCE!
Na skladě máme štípané palivové dřevo a dřevní brikety v Nepomuku i v Blovicích. Je jen na Vás jaké balení a sortiment si z nabídky vyberete. Vše Vám dovezeme až domů.


EPOXIDOVÉ BARVY A LAKY
Nově si na naší prodejně UNIBRICK v Nepomuku můžete zakoupit produkty od společnosti STACHEMA. Tyto kvalitní a profesionální výrobky jistě splní Vaše nároky a očekávání. Rádi Vám s výběrem poradíme. Těšíme se na Vaši návštěvu!


NOVINKA v Blovicích - ČISTICÍ PROSTŘEDKY ZNAČKY HG
Rozšířili jsme sortiment v prodejně v Blovicích o vysoce kvalitní čisticí a úklidové prostředky od společnosti HG. Vybírat můžete z celé řady těchto speciálních produktů. S těmito pomocníky bude Váš byt či dům jako nový. Neváhejte a přijďte, jistě si je oblíbíte!


SodaStream – UNIBRICK Blovice
Na naší prodejně UNIBRICK v Blovicích vyměníte prázdnou bombičku za plnou pouze za cenu plynu. Dále u nás nyní zakoupíte výrobníky v limitované edici Pastel plus a veškerý sortiment k výrobě domácí limonády SodaStream.


LAZURY NA DŘEVO
Chcete, aby Váš dřevěný nábytek vypadal stále jako nový? S produkty od společnosti COLORLAK je to možné. V naší nabídce naleznete např. LUSONOL, PROFI LAZURU, PROFI OLEJOVOU LAZURU atd. Přijďte, rádi Vám s výběrem poradíme!


BIOCLEAN
Nově Vám na našich prodejnách nabízíme produkty společnosti BIOCLEAN. Pomocí řady těchto přípravků vyřešíte problémy s organickými odpady. Další novinkou a také velmi oblíbeným produktem je BIOREPEL, přípravek na likvidaci plísně na zdech.


KANCELÁŘE K PRONÁJMU!
Nabízíme Vám kanceláře k pronájmu. Všechny tyto prostory se nachází v areálu stavebnin Unibrick v Nepomuku, jsou po rekonstrukci a za rozumný nájem. Pronájem je možný ihned!