NOVINKY

POZOR! ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY NA PRODEJNĚ V NEPOMUKU!
Od pondělí 27. 3. 2017 bude prodejna stavebnin v Nepomuku otevřena podle otevírací doby pro letní čas.


JARO KLEPE NA DVEŘE!
Jaro je tady a s ním začíná i nová stavební sezóna. Ani my nezahálíme a tak jsme si pro Vás připravili nový akční leták. Naleznete v něm SLEVU 35 % na tvárnice a příčkovky a SLEVU 30 % na ztracené bednění. Dále Vás mohou zaujmout akční ceny na produkty od společnosti PRESBETON, střešní a obkladové desky ONDULINE, prkna, palubky, OSB desky, zahradní nářadí, zeminy a substráty atd. Jistě si u nás vyberete. Platnost letáku je od 20. 3. – 14. 4. 2017. Těšíme se na Vás!


MATÝSEK – VELIKONOCE SE BLÍŽÍ
Od pondělí 20. 3. 2017 platí nový akční leták MATÝSEK, naleznete v něm např. velikonoční formy, pomlázky, sušáky na prádlo, žehlicí prkno, úložné boxy atd. Také si můžete pořídit v akci nářadí, se kterým Vám půjde práce na zahradě lépe od ruky, např. nůžky na větve, hrábě, krumpáč, lopaty, obloukovou pilu, postřikovače atd. Nabídka platí do 8. 4. 2017. Těšíme se na Vás!


EXTOL
V novém letáku firmy EXTOL Vám nabízíme značkové nářadí pro dům, dílnu i zahradu. Za akční ceny pořídíte např. sekery, nýtovací kleště, vrtací kladivo, přímočarou pilu, vrtací aku šroubovák, pásovou brusku, zahradní postřikovače, nůžky na větve a živý plot atd. Součástí nabídky jsou i výrobky společnosti Viking – sprchové hadice a hlavice, umyvadlové a vanové baterie atd. Platnost akce od 10. 3. – 31. 3. 2017. Tak neváhejte a přijďte!


DŘEVĚNÉ PELETY
Dřevěné pelety jsou ekologicky ušlechtilé palivo vyráběné z dřevní biomasy. Jsou skladné a snadno se s nimi manipuluje. Pořídíte je na našich prodejnách v Blovicích i v Nepomuku.


PALIVO BEZ PRÁCE!
Na skladě máme štípané palivové dřevo a dřevní brikety v Nepomuku i v Blovicích. Je jen na Vás jaké balení a sortiment si z nabídky vyberete. Vše Vám dovezeme až domů.


EPOXIDOVÉ BARVY A LAKY
Nově si na naší prodejně UNIBRICK v Nepomuku můžete zakoupit produkty od společnosti STACHEMA. Tyto kvalitní a profesionální výrobky jistě splní Vaše nároky a očekávání. Rádi Vám s výběrem poradíme. Těšíme se na Vaši návštěvu!


NOVINKA v Blovicích - ČISTICÍ PROSTŘEDKY ZNAČKY HG
Rozšířili jsme sortiment v prodejně v Blovicích o vysoce kvalitní čisticí a úklidové prostředky od společnosti HG. Vybírat můžete z celé řady těchto speciálních produktů. S těmito pomocníky bude Váš byt či dům jako nový. Neváhejte a přijďte, jistě si je oblíbíte!


SodaStream – UNIBRICK Blovice
Na naší prodejně UNIBRICK v Blovicích vyměníte prázdnou bombičku za plnou pouze za cenu plynu. Dále u nás nyní zakoupíte výrobníky v limitované edici Pastel plus a veškerý sortiment k výrobě domácí limonády SodaStream.


LAZURY NA DŘEVO
Chcete, aby Váš dřevěný nábytek vypadal stále jako nový? S produkty od společnosti COLORLAK je to možné. V naší nabídce naleznete např. LUSONOL, PROFI LAZURU, PROFI OLEJOVOU LAZURU atd. Přijďte, rádi Vám s výběrem poradíme!