NOVINKY

PODZIMNÍ INSPIRACE
Podzim je v plném proudu a tak zbývá posledních pár dní na vylepšení okolí vašeho domečku. Od 16. 10. 2017 do 6. 11. 2017 platí náš nový leták, ve kterém najdete potřebné komponenty k úpravě zpevněných ploch či výstavbě plotů, s nimiž máte dobrý výsledek vždy zaručený. Také je nejvyšší čas doplnit zásobu paliva na topnou sezónu, v nabídce máme štípané dřevo, pelety nebo ekologické dřevní brikety. Těšíme se na vaši návštěvu. Tým Unibrick


O STÁTNÍM SVÁTKU 28. 10. 2017 ZAVŘENO!
O státním svátku, v sobotu 28. 10. 2017, máme na našich prodejnách v Blovicích i v Nepomuku z důvodu schválení zákona č. 223/2016 Sb., o prodejní době v maloobchodě a velkoobchodě ZAVŘENO!


POZOR! ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY NA PRODEJNĚ V NEPOMUKU
Se změnou času se mění i naše otevírací doba na prodejně stavebnin v Nepomuku. Od pondělí 30. 10. 2017 vám budeme k dispozici podle otevírací doby pro zimní čas.


PROTECO
Připravte se na podzim s produkty od společnosti PROTECO. Z nového letáku si můžete pořídit např. kalač, sekeru, štípačku na dřevo, kultivátor, rýč a vidle atd. Dále v naší nabídce naleznete nářadí vhodné do Vaší dílny i domácnosti např. sadu šroubováků, aku svítilnu, kleště, žebřík atd. Využijte této akční nabídky, která je platná od 9. 10. do 3. 11. 2017. Těšíme se na Vás!


NOVINKA – OBOUSMĚRNÁ VIBRAČNÍ DESKA APR 3020
Nově pro Vás máme v půjčovně nářadí UNIBRICK v Nepomuku dalšího užitečného pomocníka, obousměrnou vibrační desku AMMANN APR 3020.


PALIVO BEZ PRÁCE!
Na skladě máme štípané palivové dřevo a dřevní brikety v Nepomuku i v Blovicích. Je jen na Vás jaké balení a sortiment si z nabídky vyberete. Vše Vám dovezeme až domů.


EPOXIDOVÉ BARVY A LAKY
Nově si na naší prodejně UNIBRICK v Nepomuku můžete zakoupit produkty od společnosti STACHEMA. Tyto kvalitní a profesionální výrobky jistě splní Vaše nároky a očekávání. Rádi Vám s výběrem poradíme. Těšíme se na Vaši návštěvu!


NOVINKA v Blovicích - ČISTICÍ PROSTŘEDKY ZNAČKY HG
Rozšířili jsme sortiment v prodejně v Blovicích o vysoce kvalitní čisticí a úklidové prostředky od společnosti HG. Vybírat můžete z celé řady těchto speciálních produktů. S těmito pomocníky bude Váš byt či dům jako nový. Neváhejte a přijďte, jistě si je oblíbíte!


SodaStream – UNIBRICK Blovice
Na naší prodejně UNIBRICK v Blovicích vyměníte prázdnou bombičku za plnou pouze za cenu plynu. Dále u nás nyní zakoupíte výrobníky v limitované edici Pastel plus a veškerý sortiment k výrobě domácí limonády SodaStream.


LAZURY NA DŘEVO
Chcete, aby Váš dřevěný nábytek vypadal stále jako nový? S produkty od společnosti COLORLAK je to možné. V naší nabídce naleznete např. LUSONOL, PROFI LAZURU, PROFI OLEJOVOU LAZURU atd. Přijďte, rádi Vám s výběrem poradíme!