NOVINKY

UŽIJTE SI KRÁSNÉ LÉTO!
Připravili jsme pro Vás nový akční leták zaměřený na výrobky společnosti Aquabela např. multifunkční chlorové tablety 7 v 1, modrý odstraňovač řas, chlor šok atd. Celý sortiment bazénové chemie a příslušenství naleznete na našich prodejnách v Blovicích a v Nepomuku. Dále nepřehlédněte akci na dlažbu BEST – KLASIKO, přírodní barva. Tato nabídka platí od 3. 7. do 31. 7. 2017. Těšíme se na Vás!


OTEVÍRACÍ DOBA O STÁTNÍCH SVÁTCÍCH
Ve středu 5. 7. a ve čtvrtek 6. 7. 2017 máme na naší prodejně v Nepomuku OTEVŘENO od 6:00 do 17:00 hod., v Blovicích můžete o těchto svátcích nakupovat od 8:00 do 12:00 hod. Těšíme se na Vaši návštěvu!


PROTECO
Od pondělí 12. 6. 2017 platí nový leták PROTECO. Naleznete v něm nářadí a pomocníky do Vaší dílny i na zahradu za akční ceny např. svářecí kuklu, pracovní plošinu, žebřík, řetězovou pilu, stojanovou vrtačku, univerzální brusku, kompresor, ponorné čerpadlo, svěrák, křovinořez atd. Tato akční nabídka platí do 30. 6. 2017. Tak neváhejte a přijďte!


NOVINKA – OBOUSMĚRNÁ VIBRAČNÍ DESKA APR 3020
Nově pro Vás máme v půjčovně nářadí UNIBRICK v Nepomuku dalšího užitečného pomocníka, obousměrnou vibrační desku AMMANN APR 3020.


PALIVO BEZ PRÁCE!
Na skladě máme štípané palivové dřevo a dřevní brikety v Nepomuku i v Blovicích. Je jen na Vás jaké balení a sortiment si z nabídky vyberete. Vše Vám dovezeme až domů.


EPOXIDOVÉ BARVY A LAKY
Nově si na naší prodejně UNIBRICK v Nepomuku můžete zakoupit produkty od společnosti STACHEMA. Tyto kvalitní a profesionální výrobky jistě splní Vaše nároky a očekávání. Rádi Vám s výběrem poradíme. Těšíme se na Vaši návštěvu!


NOVINKA v Blovicích - ČISTICÍ PROSTŘEDKY ZNAČKY HG
Rozšířili jsme sortiment v prodejně v Blovicích o vysoce kvalitní čisticí a úklidové prostředky od společnosti HG. Vybírat můžete z celé řady těchto speciálních produktů. S těmito pomocníky bude Váš byt či dům jako nový. Neváhejte a přijďte, jistě si je oblíbíte!


SodaStream – UNIBRICK Blovice
Na naší prodejně UNIBRICK v Blovicích vyměníte prázdnou bombičku za plnou pouze za cenu plynu. Dále u nás nyní zakoupíte výrobníky v limitované edici Pastel plus a veškerý sortiment k výrobě domácí limonády SodaStream.


LAZURY NA DŘEVO
Chcete, aby Váš dřevěný nábytek vypadal stále jako nový? S produkty od společnosti COLORLAK je to možné. V naší nabídce naleznete např. LUSONOL, PROFI LAZURU, PROFI OLEJOVOU LAZURU atd. Přijďte, rádi Vám s výběrem poradíme!


BIOCLEAN
Nově Vám na našich prodejnách nabízíme produkty společnosti BIOCLEAN. Pomocí řady těchto přípravků vyřešíte problémy s organickými odpady. Další novinkou a také velmi oblíbeným produktem je BIOREPEL, přípravek na likvidaci plísně na zdech.