NOVINKY

Hody, hody doprovody
Těšíte se na Velikonoce? My rozhodně ano. Protože chceme, abyste se v tomto čase nemuseli stresovat a užili si nadcházející dny v klidu a s pocitem, že Vám nic nechybí, připravili jsme pro Vás praktického průvodce. S jeho pomocí se na oslavu jara připravíte na sto procent.


POZOR! ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY NA PRODEJNĚ V NEPOMUKU!
Od pondělí 26. 3. 2018 bude prodejna stavebnin v Nepomuku otevřena podle otevírací doby pro letní čas.


PLOTOVKY PILWOOD
Na prodejně v Nepomuku jsme pro Vás rozšílili sotiment plotových systémů a nově nabízíme bezúdržbové plotovky PILWOOD. Díky revolučnímu materiálu WPC (kombinace dřeva a kvalitního zdravotně nezávadného polymeru) jsou odolné a zaručují dlouhou životnost bez nutnosti nátěrů.


EXTOL
V novém akčním letáku najdete vše pro dům, dílnu i zahradu. Potřebujete vrtací aku šroubovák, úhlovou brusku, elektrickou řetězovou pilu, nůžky na trávu a živé ploty, digitální laserový metr nebo snad novou sprchovou baterii do koupelny? Žádný problém, z naší nabídky si rozhodně vyberete. Neváhejte a zavítejte do naší prodejny, ať se můžete co nejdříve pustit do zvelebování zahrady i domácího kutění. Akce platí od 10. do 31. 3. 2018.


BANQUET
Aktuální akční nabídka firmy BANQUET se postará o to, aby vám v domácnosti nic nechybělo. Naleznete zde spoustu kuchyňských potřeb – plechy s nepřilnavým povrchem, party boxy, nerezové nádobí, tlakový hrnec či mlýnek na strouhanku. Velikonoční vaření a pečení hravě zvládnete s novou formou na beránka i zajíčka, silikonovými košíčky nebo se sadou nožů, jarní úklid zase s mopovou soupravou, případně s novým sušákem na prádlo. Navštivte naši prodejnu, věříme, že neodejdete s prázdnou. Nabídka platí od 8. 3. do 2. 4. 2018.


PALIVO BEZ PRÁCE!
Na skladě máme štípané palivové dřevo a dřevní brikety v Nepomuku i v Blovicích. Je jen na Vás jaké balení a sortiment si z nabídky vyberete. Vše Vám dovezeme až domů.


OBOUSMĚRNÁ VIBRAČNÍ DESKA APR 3020
V půjčovně nářadí UNIBRICK v Nepomuku pro Vás máme dalšího užitečného pomocníka, obousměrnou vibrační desku AMMANN APR 3020.


ČISTICÍ PROSTŘEDKY ZNAČKY HG
Na naší prodejně v Blovicích si můžete pořídit vysoce kvalitní čisticí a úklidové prostředky od společnosti HG. Vybírat můžete z celé řady těchto speciálních produktů. S těmito pomocníky bude Váš byt či dům jako nový.


EPOXIDOVÉ BARVY A LAKY
Na naší prodejně UNIBRICK v Nepomuku si můžete zakoupit produkty od společnosti STACHEMA. Tyto kvalitní a profesionální výrobky jistě splní Vaše nároky a očekávání. Rádi Vám s výběrem poradíme.


BIOCLEAN
Na našich prodejnách Vám nabízíme produkty společnosti BIOCLEAN. Pomocí řady těchto přípravků vyřešíte problémy s organickými odpady. Dalším velmi oblíbeným produktem je BIOREPEL, přípravek na likvidaci plísně na zdech.