BETONOVÝ PROGRAM

 

Pro velké firmy i pro běžné zákazníky nabízíme kompletní betonový program pro komunikace, kanalizace, opěrné zdi a pilíře, zpevněné plochy a stropní konstrukce od firmy B&BC Zbůch, BS Klatovy, Best, Presbeton.

 

KOMUNIKACE
Zámková dlažba je všeobecně velmi oblíbeným a žádaným stavebním materiálem, ze kterého se v dnešní době pokládají celé místní komunikace, městská a firemní parkoviště. K zakončení komunikací a chodníku se používají chodníkové, silniční obrubníky a krajníky.


KANALIZACE
Ruku v ruce s výstavbou či rekonstrukcí komunikace jde i výstavba a opravy kanalizace. Betonové trouby, kanalizační vpusti, šachty, dna, poklopy a skruže, to vše je k dispozici na našem skladě popřípadě je možné ihned objednat.


OPĚRNÉ ZDI A PILÍŘE
Potřebujete zpevnit svah, postavit zeď, nebo založit základy? Vyberte si ze široké nabídky ztraceného bednění, plotových tvarovek (viz. DLAŽBY A PLOTY) a svahových tvarovek. V současnosti velmi oblíbené ztracené bednění, také nazývané bednící dílce, se používá hlavně k rychlému a přesnému založení stavebních základů pod dům, plot nebo třeba terasu.


ZPEVNĚNÉ PLOCHY
Ke zpevnění ploch a pojezdů jsou vhodné zatravňovací dlaždice (viz. DLAŽBY A PLOTY). Vyrábějí se ve standardních rozměrech 600x400mm o síle 60 a 80mm. Docílíte zpevněné plochy pro komunikaci, parkoviště nebo jimi zpevníte problémový svah.


STROPNÍ KONSTRUKCE
Rychlá montáž a variabilita – to jsou stropní betonové konstrukce. Od firmy BS Klatovy nabízíme kompletní program pro stropy.STRÁNKY VÝROBCE