KOMÍNY

Komín to je tradice, která sahá až do 15.století. Důležitá součást každého rodinného i bytového domu. Nabízíme Vám komíny od výrobců CIKO, Schiedelu nebo BS Klatovy. Jednoduché stavebnice na míru každého stavebníka, které šetří peníze, čas i prostor.

CIKO
Unikátní systémy CIKO nabízí širokou možnost využití pro rodinné domky, chaty, chalupy i průmyslové a obchodní objekty. Šamotové komíny i vysoce odolné nerezové komíny umožňují připojení libovolného spotřebiče a jsou využitelné pro všechny druhy paliv. Komíny CIKO Vás uspokojí především svými technickými parametry, kvalitou a jednoduchou výstavbou, ale i zajímavou cenou a designem.


SCHIEDEL
Společnost Schiedel pro Vás komíny a jejich komponenty vyvíjí a testuje více než 65 let. Vsaďte na kvalitu, která pro Vás znamená jistotu i do budoucna. Všechny komínové systémy Schiedel se dobře uplatní ve svých specifických podmínkách. Každá varianta je pochopitelně lépe vhodná na to, na co byla již od začátku konstruována.


BS KLATOVY
Komínové systémy PLEWA jsou tvořeny komínovými tvárnicemi jednoprůduchovými nebo dvouprůduchovými, které jsou vyrobeny z liapor-betonu o základním výškovém modulu 330 mm. Komínový průduch je tvořen keramickou tenkostěnnou vložkou čtvercového půdorysu, která je již z výroby opatřena tepelnou izolací z kvalitní nehořlavé minerální vaty.


Možnost objednání veškerého zboží od těchto výrobců!

!!!Sortiment držíme částečně skladem, doporučujeme si telefonicky nebo mailem stav zásob ověřit!!!

Pokud zvažujete stavbu či rekonstrukci Vašeho domu, rádi pro Vás zpracujeme rozpočet na Vaši stavbu.

Kontaktujte nás na telefonním čísle - 605 308 760, e-mailu – prodej@unibrick.cz
nebo nás navštivte přímo v prodejně stavebnin UNIBRICK – Kozlovická 418, 33501 Nepomuk.

Těšíme se na Vás!