SUCHÁ STAVBA

Oblíbená a rychlá varianta pro rekonstrukce i novou výstavbu. Sádrokartonové konstrukce vytvářejí systém, který každý stavebník uvítá pro rychlou montáž, odpadá zde zcela čekání na „vyzrávání“ stavby. Ruku v ruce s časem šetříte i Vaše peníze. OSB desky se staly oblíbeným prvkem, používaným jak na záklop stropů, podlah i stěn.

SÁDROKARTON
Základem konstrukcí ze sádrokartonu, jsou lehké profily vyráběné z ocelového pozinkovaného plechu. Profily pro stěnu UW a CW a profily pro strop UD a CD. Profily se zaklápí sádrokartonovými deskami. Profily se k podkladu připevňují natloukacími hmoždinkami, desky se připevňují samořeznými šrouby typu TN. Mezi profily vkládáme izolační vatu(viz. ZATEPLENÍ). Ke spárování se používá sádrokartonářská sádra a finální tmel.

FERMACELL
Chcete lepší sádrokarton? Chtějte Fermacel ! Dosahuje své osvědčené kvality přesvědčivou celkovou koncepcí, která začíná již ve výrobě. Sádrovláknité desky Fermacell se skládají ze sádry a papírových vláken, která se získávají recyklací.

OSB DESKY
Desky OSB jsou moderním materiálem postupně ve stavebnictví nahrazujícím překližku. Vyrábí se lisováním několika vrstev velkoplošných třísek spojovaných pojivem z umělé pryskyřice. Desky se pojí výhradně pojivem na bázi polyuretanových pryskyřic, které neobsahuje žádný formaldehyd. Obsah této látky se tak redukuje na jeho úroveň obsaženou v dřevěné hmotě v přírodě.

SÁDROKARTON, JAK NA TO SPRÁVNĚ?
Oblíbená a rychlá varianta pro rekonstrukce i novou výstavbu. Sádrokartonové konstrukce vytvářejí systém, který každý stavebník uvítá pro rychlou montáž. Ruku v ruce s časem šetříte i Vaše peníze. Podívejte se na instruktážní videa.Možnost objednání veškerého zboží od těchto výrobců!

!!!Sortiment držíme částečně skladem, doporučujeme si telefonicky nebo mailem stav zásob ověřit!!!

Pokud zvažujete stavbu či rekonstrukci Vašeho domu, rádi pro Vás zpracujeme rozpočet na Vaši stavbu.

Kontaktujte nás na telefonním čísle - 605 308 760, e-mailu – prodej@unibrick.cz
nebo nás navštivte přímo v prodejně stavebnin UNIBRICK – Kozlovická 418, 33501 Nepomuk.

Těšíme se na Vás!