NEPOMUK PO - PÁ 6—17 SO - NE 8—12
BLOVICE PO - PÁ 7—17 SO - NE 8—12

BIOCLEAN

Na našich prodejnách Vám nabízíme produkty společnosti BIOCLEAN. Pomocí řady těchto přípravků vyřešíte problémy s organickými odpady. Dalším velmi oblíbeným produktem je BIOREPEL, přípravek na likvidaci plísně na zdech.

Bioclean - výrobce enzymatických přípravků

Nově Vám na našich prodejnách nabízíme produkty společnosti Bioclean. Firma vyrábí a distribuuje bakteriální a enzymatické přípravky určené pro řešení problémů v domácnostech, institucích, obcích/městech a také jednotlivých odvětvích průmyslu.

Pomocí řady těchto přípravků vyřešíte následující problémy s organickými odpady:

 • nastavíte správnou činnost domovních čistíren odpadních vod
 • vyčistíte odpadní potrubí
 • urychlíte kompostovací proces
 • vyčistíte zahradní jezírka (zlikvidujete řasy a organické usazeniny, nastavíte mikrobiologickou rovnováhu vodních biotopů)
 • snížíte množství organických odpadů v suchých toaletách

 

Bakterie do žump, septiků a ČOV - Bioseptik

Směs nezávadných, nepatogenních užitečných bakterií a enzymů do žump, septiků a čistíren odpadních vod (ČOV), které ekologicky rozkládají organické látky (kaly). Přípravek odstraňuje nepříjemný zápach. Vytváří a udržuje přírodní proces rozkladu ve Vaší jímce. Po pravidelném používání se v septiku, žumpě nebo ČOV neusazuje tuhý odpad a obsah jímky nezapáchá! Přípravek neobsahuje žádné agresivní chemické látky. Funguje na základě přírodních principů rozkladu, takže žádným způsobem nepoškozuje životní prostředí.

Výhody používaní:

 • odstraňuje nepříjemný zápach
 • úspora nákladů na vyvážení a čištění jímky
 • šetrnost k životnímu prostředí

Návod k použití:

Obsah sáčku aktivujte ve 2 litrech vlažné vody (cca 30 - 40°C) a po 20 - ti minutách aplikujte přes WC nebo přímo do žumpy, septiku či ČOV.

Dávkování pro 100 g balení: 1 balení je zaváděcí dávkou pro žumpu, septik o objemu 8 m3 nebo domovní čistírnu odpadních vod určenou pro 5 EO. Následuje 1/3 obsahu balení 1x měsíčně jako dávka udržovací.
Při průmyslovém využití nastavujeme dávkování individuálně pro konkrétní způsob užití v rámci konzultací se zákazníkem.


  Čistič odpadů - Bioline

Směs ekologicky nezávadných, nepatogenních užitečných bakterií a enzymů, které ekologicky rozkládají veškerý organický odpad usazený v potrubích a sifonech (usazeniny z mýdla, tuků z kuchyně, vlasy, vousy, apod.). Vhodný do všech typů odpadů jak v domácnosti, tak i v restauracích a jiných provozech. Pravidelným používáním zajistíte bezproblémový průtok bez nepříjemného čištění a zápachu. Přípravek neobsahuje žádné agresivní chemické látky. Funguje na základě přírodních principů rozkladu, takže žádným způsobem nepoškozuje životní prostředí.

Výhody používání:

 • neobsahuje kyseliny či louhy a tudíž nepoškozuje potrubí
 • při pravidelném používání působí preventivně
 • odstraňuje nepříjemný zápach
 • netoxický, šetrný k životnímu prostředí

Návod k použití:

Ve vlažné vodě (cca 30 - 40°C) rozmíchejte ¼ balení a po 20 - ti minutách aktivace můžeme připravený roztok nalít do ošetřovaného sifonu či odpadu.

Dávkování: Obsah balení je určen pro ošetření 4 sifónů a následných odpadních větví.
Při průmyslovém využití nastavujeme dávkování individuálně pro konkrétní způsob užití v rámci konzultací se zákazníkem.


 

Urychlovač kompostů - Biokompost

Směs nezávadných, nepatogenních užitečných bakterií a enzymů, které ekologicky rozkládají odpad organického původu. Tím zvyšují rychlost zrání kompostu a snižují objem kompostovaného materiálu. Takto vytvořený kompost je bohatý na potřebné živiny, bez plísní a nepříjemného zápachu. Přípravek zpracovává veškerý zahradní a domácí biologický odpad.

Návod k použití:

Obsah balení (dle potřeby) aktivujeme v 10 litrech vlažné vody (cca 30 - 40°C), nejlépe v plastové nádobě. Po 20 - ti minutách roztokem přelijeme kompostovaný materiál. U čerstvě posekané trávy provádíme zálivku aktivovaným přípravkem až pátý den.

Dávkování:

Přípravek Biokompost zpracuje až 5 m³ kompostovaného materiálu. Odeberte tady jen potřebnou část.

Upozornění:

 • při přípravě roztoku nepoužívejte kovové nádoby a předměty
 • kompost nezakládejte při teplotě nižší než 10°C a chraňte ho před vyschnutím
 • úpravu pH proveďte vápnem až po ukončení procesu kompostování

 

Čistič jezírek – Biolake

Směs nezávadných, nepatogenních, užitečných bakterií a enzymů, které slouží k aktivaci přírodního procesu rozkladu organických nečistot ve vodních biotopech. Bakterie obsažené v přípravku odebírají živiny řasám a tím udržují vodu průzračně čistou. Přípravek neobsahuje žádné agresivní chemické látky. Funguje na základě přírodních principů rozkladu, takže žádným způsobem nepoškozuje životní prostředí. Neškodí rybám ani jiným vodním živočichům!

Výhody používání:

 • zabraňuje tvorbě nežádoucích řas
 • nastavuje biologickou rovnováhu
 • neškodí vodní fauně ani flóře

Návod k použití:

Obsah sáčku aktivujte ve dvou litrech vlažné vody (cca 30 - 40°C) a po 20 - ti minutách aplikujte přímo do jezírka nebo filtrace.

Dávkování: Obsah balení je měsíční dávkou pro jezírko o velikosti 5 - 10 m3. V počáteční fázi doporučujeme rozdělit množství na více dílů a dávkovat minimálně 1x týdně.
Při průmyslovém využití nastavujeme dávkování individuálně pro konkrétní způsob užití v rámci konzultací se zákazníkem.


 

Bakterie do suchých WC - Biodry

Směs nezávadných, nepatogenních užitečných bakterií a enzymů, které ekologicky rozkládají organické látky v suchých toaletách. Jedno balení přípravku je vyrobeno v tak velké koncentraci bakterií, že je schopno rozložit až 2 m3 tuhého obsahu v suchém WC. Účinně redukuje obsah tuhého odpadu (vzniká voda) a odstraňuje nepříjemný zápach. Přípravek neobsahuje žádné agresivní chemické látky. Funguje na základě přírodních principů rozkladu, takže žádným způsobem nepoškozuje životní prostředí.

Výhody používání

 • odstranění nepříjemného zápachu
 • snížení pevného podílu, tudíž jednodušší čištění
 • jednoduchá a rychlá pomoc pro chataře a chalupáře

Návod k použití:

Potřebnou část přípravku (pro dané množství tuhého odpadu v suchém WC) aktivujte v 5 litrech vlažné vody (cca 30 - 40°C) a po 20 - ti minutách roztokem přelijte obsah suchého WC.

Dávkování: Balení je určeno k rozkladu až 2 m3 organického odpadu. Vždy odeberte pouze potřebný poměr z balení Biodry 1 kg. Při průmyslovém využití nastavujeme dávkování individuálně pro konkrétní způsob užití v rámci konzultací se zákazníkem.

 

Chytrá houba na plísně BIOREPEL

Velmi oblíbeným produktem je Bio Repel – chytrá houba, přípravek na likvidaci nežádoucí plísně na zdech.

BIO REPEL (1x1 g a 1x2 g) je originální kompozice mikroorganismů obsahující "chytrou houbu", která likviduje nežádoucí plísně na zdech domů. Pythium oligandrum (česky "chytrá houba") se přímo živí plísněmi na zdech, po jejich eliminaci nemá čím se živit a z ošetřeného zdiva vymizí. Aktivní mikroflóra je nepatogenní, nenapadá rostliny, zvířata ani lidi. Jedná se o mezidruhový parazitizmus.

Po aplikaci nepoužívejte barvy na zeď, které obsahují chemické či fungicidní složky. Chytrá houba je živý organismus a je potřeba používat výhradně barvy bez chemických přísad a bez fungicidních účinků.


Zdroj: www.bioclean.cz

Nepomuk

Dnes 6—17

Blovice

Dnes 7—17

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam, Heureka).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.