NEPOMUK PO - PÁ 6 - 17 SO - NE 8 - 12
BLOVICE PO - PÁ 7 - 17 SO - NE 8 - 12

ČISTICÍ PROSTŘEDKY ZNAČKY HG

Na naší prodejně v Blovicích si můžete pořídit vysoce kvalitní čisticí a úklidové prostředky od společnosti HG. Vybírat můžete z celé řady těchto speciálních produktů. S těmito pomocníky bude Váš byt či dům jako nový.

Značka HG představuje vysoce kvalitní výrobky, které čistí, chrání a zkrášlují Váš dům, byt i zahradu.

Společnost HG, se sídlem v Nizozemsku, se již více než 40 let zabývá výrobou prostředků zaměřených na specializované čištění a vysoce kvalitní ochranu povrchů v domácnostech. Tyto výrobky prodává společnost SON již od roku 1999 pod značkou HG.

Výrobní závod, kde jsou HG přípravky vyráběny, zaručuje trvalou kvalitu za přispění nejmodernějších technologií. Každý z HG produktů je vyvinut a testován v laboratoři přímo ve výrobním závodě. Díky tomu je systém výrobků flexibilní a na základě reakcí od obchodníků a spotřebitelů umožňuje rychle reagovat na požadavky zákazníků. Každý rok je vyvinuto a uvedeno na trh více jak 10 nových produktů. V současné době vyváží HG své produkty do více jak 45 zemí celého světa.

Vyzkoušejte sami některý z nabízených výrobků a oceňte společně s námi genialitu jeho tvůrců! Pak pochopíte, proč je naprosto obvyklé, že v evropských domácnostech je zcela běžné mít po ruce více jak 5 výrobků HG!

Možná jste ještě nikdy o značce HG neslyšeli. A to je chyba! Čisticí prostředky z Holandska jsou opravdu kvalitní a vysoce účinné, takže se plně vyplatí. Čisticí výrobky HG reklamu nepotřebují. Rozhodně není troufalé tvrdit, že kdo jednou prostředky HG vyzkouší, už nikdy je neopustí. Určitě se teď ptáte, v čem spočívá jejich úspěch….

HG skutečně čistí

Vezměte si například koupelnu. Sprchový kout, vana, umyvadlo, záchod – všude je usazen vodní kámen, zbytky mýdel, špína, zubní pasta apod. Běžnými čisticími prostředky to bývá problém vyčistit. S HG je to něco jiného. Stačí malé množství koncentrovaného HG modrý hagesan a vše je krásně čisté. Navíc tento prostředek povrchy chrání, takže je nemusíte čistit tak často jako dříve.

Kromě zmíněného HG hagesanu je v nabídce celá řada speciálních prostředků. Pro čištění koupelen můžete sáhnout po spreji na sprchy a umyvadla, čističi spár, odstraňovači plísní nebo extra silném čističi záchodů. S použitím těchto pomocníků jde všechno mnohem lépe.

 

Kolik stojí

Na první pohled nepatří čisticí prostředky HG k nejlevnějším. Když ale zvážíme jejich účinnost, pak se cena jeví úplně jinak. Při použití levných prostředků jejich spotřeba stoupá. Už to je důvod k zamyšlení.

Je tu ale ještě jeden aspekt.

Většina běžných prostředků si neporadí s opravdovými problémy. Když je něco silně znečištěné, nedá se to již úplně uvést do původního stavu. S HG je to jiné. V širokém sortimentu produktů jsou i takové čisticí prostředky, které se označují jako intenzivní nebo dokonce extrémně intenzivní čističe. Ty si pak poradí i s velkými problémy.

Prevence je důležitá

Čištění domácnosti by se nemělo zaměřovat jen na odstraňování vzniklých problémů, ale také na prevenci. K tomu jsou určeny různé ochranné prostředky značky HG. Jako příklad lze uvést přípravek HG prevence skvrn, který je vhodný i pro dlaždice v koupelně. Tento prostředek vytváří neviditelnou ochranu proti skvrnám, pronikání a zachycování nečistot v dlažbě. Takových ochranných prostředků je v nabídce HG celá řada.

 

Zdroj: http://cz.hg.eu/index/home

 

 

Nepomuk

Dnes 8 - 12

Blovice

Dnes 8 - 12

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam, Heureka).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.