NEPOMUK PO - PÁ 6–17 SO - NE 8–12
BLOVICE PO - PÁ 7–17 SO - NE 8–12

IZOLACE KOUPELNY SE SUCHÝM PODKLADEM

Máte problémy se zatékající vodou v koupelně, chystáte se koupelnu rekonstruovat nebo budujete vše od základů? Vyzkoušejte ověřené kvalitní výrobky české firmy HASOFT. Pět kroků, díky kterým předejdete problémům!


Máte problémy se zatékající vodou v koupelně, chystáte se koupelnu rekonstruovat nebo budujete vše od základů? Vyzkoušejte ověřené kvalitní výrobky české firmy HASOFT. Pět kroků, díky kterým předejdete problémům!

STAVLEP – unikátní materiál pro zvýšení přilnavosti kdekoliv, pružný, voděodolný, dlouhá lepivost
Jednosložková lepivá kompozice na bázi vodou ředitelné modifikované akrylátové disperze.
KOUPELNOVÁ IZOLACE – ihned k použití
Jednosložková pružná hydroizolační hmota, je určená jako izolace proti stékající vodě a na překrytí trhlin v podkladech stavebních materiálů.
TĚSNICÍ SYSTÉM – nepustí ani kapku
Překlenutí pohyblivých spár, řešení styku vodorovné a svislé stavební konstrukce, prostupy baterií, gul a trubek v bazénech, koupelnách, balkónech, sprchových koutech apod.
DLAŽBULEP – flexibilní lepidlo C2TE S1
Lepicí malta na dlažby a obklady pro venkovní i vnitřní použití. Lze ji použít i pro lepení a stěrkování zateplovacích systémů.
SPÁROVAČKA – FLEXIBILNÍ
Suchá maltová směs určená pro spárování obkladů a dlažeb pro vnitřní i venkovní použití. Obsahuje anorganická pojiva, plniva a další přísady zlepšující zpracovatelské vlastnosti.

TECHNOLOGICKÝ POSTUP

Příprava podkladu

  • suchý
  • bez nečistot, prachu, nesoudržného a zvětralého materiálu

Aplikace

  1. Savé podklady penetrujeme STAVLEPEM nebo naředěnou KOUPELNOVOU IZOLACÍ v poměru 1:1 vodou.
  2. Po zaschnutí provádíme v dalším technologickém kroku první nátěr v celé ploše.
  3. Do této první souvislé vrstvy se také v exponovaných místech (rohy, prostupy, styk vodorovných a svislých ploch) vkládají prvky TĚSNÍCÍHO SYSTÉMU (TĚSNICÍ PÁSY, ROHY, PROSTUPY) podle technologického postupu příslušného k těmto prvkům.
  4. Dbejte na dokonalé proschnutí první vrstvy! Teprve potom (cca 24 hod) při normálních klimatických podmínkách je možné provést druhý nátěr – nejlépe křížem na nátěr první. Konečná úprava pod obklady a dlažby by měla dosahovat tloušťky cca 1 mm.
  5. Po dokonalém vyschnutí cca za 24 hod. je možné pokládat dlažbu nebo obklad. Minimální teplota vzduchu i podkladu pro nanášení je +5 °C, maximální +25 °C. U silně savých materiálů jako je např. porobeton, sádrokarton, apod. je penetrace nezbytná!

 

KOUPELNOVÁ IZOLACE
       

Jednosložková pružná hydroizolační hmota, je určená jako izolace proti stékající vodě a na překrytí trhlin v podkladech stavebních materiálů.

¨Použití:

 

Lze ji použít jako pružnou membránu pod keramické obklady a dlažby, s citrusovou vůní.

Výhody:

Je snadno zpracovatelná a namíchaná v ideální konzistenci pro okamžité použití, je vysoce pružná, má výbornou přilnavost k většině porézních stavebních materiálů (sádrokarton, dřevotříska, apod.).

Spotřeba: 0,8–1 kg/m² při dvou vrstvách.

Pracovní postup:

Koupelnová izolace je již od výrobce namíchána do optimální hustoty. Neředit! Materiál je vhodné nanášet štětcem nebo válečkem. Použité nářadí omyjte po práci vlažnou vodou.

Balení: 4kg, 8kg

ŘEŠENÍ NEJČASTĚJŠÍCH PROBLÉMŮ:

Pokládání dlažby na OSB desky

Protože se na našem trhu vyskytují OSB desky s různou kvalitou impregnací, doporučujeme nejprve povrch desek přebrousit smirkovým papírem. Pak už následuje penetrace STAVLEPEM ředěným s vodou v poměru 1:5 a flexibilní lepidlo DLAŽBULEP (skupina C2 TE S1). Pokud by se jednalo o mokré prostory (sprcha, koupelna apod.) po penetraci musí následovat 2× nátěr hydroizolací (LEPENKA V KÝBLU nebo KOUPELNOVÁ IZOLACE) s vyztužením rohových spojů pomocí TESNICÍHO PÁSU.

Hydroizolace do koupelny s podlahovým vytápěním elektrickou rohoží

Pokud máte suchý podklad (beton), použijte KOUPELNOVOU IZOLACI. Je-li však podklad ještě vlhký, musíte použít LEPENKU V KÝBLU. U obou výrobků nezapomeňte na vyztužení rohů pomocí TĚSNICÍHO PÁSU. Pro přilepení elektrické rohože a dlažby je třeba použít kvalitní pružné flexibilní lepidlo – nejlépe s označením C2TE – jako například náš DLAŽBULEP.
 

Nepomuk

Dnes 8–12

Blovice

Dnes 8–12

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam, Heureka).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.