NEPOMUK PO - PÁ 6–17 SO - NE 8–12
BLOVICE PO - PÁ 7–17 SO - NE 8–12

JAK NA NEBEZPEČNÝ SNÍH NA STŘEŠE

Protisněhové zábrany mohou zachránit nejen střechu samotnou, majetek přilehlý k domu, ale i předejít vážným zraněním způsobených právě sesunem sněhu a ledu z šikmých střech.

Protisněhové tašky, háky, zábrany

I když nás poslední dobou žádné návaly sněhu netrápí, měli bychom na protisněhové prvky klást velký důraz. Mohou zachránit nejen střechu samotnou, majetek přilehlý k domu, ale i předejít vážným zraněním způsobených právě sesunem sněhu a ledu z šikmých střech.

Tomuto problému se věnují všichni výrobci střešních krytin, betonových, pálených, plechových i asfaltových šindelů. V jejich sortimentu najdete originální protisněhové tašky, háky a různé typy sněholamů. V naší nabídce máme také výrobky univerzální, kompatibilní s určitým typem krytiny, které svoji funkci plnohodnotně splňují.

Na instalaci do nové střechy, dodatečné doplnění do stávající nebo rekonstruované střechy, doporučujeme vždy konzultaci s odborníkem. Počet a umístění doplňků se určuje především podle sněhové mapy a sklonu střechy. Nejdůležitější místa jsou u vstupů do domu, chodníků kolem domu, garážových vrat apod.. Vyvarujte se po domácku vyrobených prvků, které mohou způsobit více škody než užitku!

Protisněhová taška Bramac Protisněhový hák Tondach Stodo 12 Sněhová zábrana Balex

Škody způsobené padajícím sněhem ze střech:

 

Nepomuk

Dnes 8–12

Blovice

Dnes 8–12

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam, Heureka).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.