NEPOMUK PO - PÁ 6–17 SO - NE 8–12
BLOVICE PO - PÁ 7–17 SO - NE 8–12

JAKOU MALÍŘSKOU BARVU VYBRAT?

Mnoho času trávíme ve vnitřních prostorech, proto si je chceme přizpůsobit tak, aby vyhovovaly našim přáním a potřebám. Přitom jsou barvy, které nás obklopují, tím, co často nevědomky ovlivňuje pocity a nálady: prostor prosvětlí, nebo ztmaví, učiní ho chladnějším, nebo teplejším, živým, nebo nezajímavým.

KUPUJETE BARVU? ZJISTĚTE SI JEJICH...

KRYVOST je schopnost barvy při určité tloušťce vrstvy překrýt skvrny nebo barevné rozdíly v podkladu. Všechny naše barvy jsou zařazeny do dvou nejvyšších tříd a vyznačují se vynikající kryvostí.

OMYVATELNOST nebo přesněji odolnost proti oděru za mokra je vlastnost barvy, umožňující odstranění skvrn s minimální ztrátou tloušťky nátěru a bez jeho viditelného poškození. Při výběru omyvatelných barev lze skvrny snadno odstranit hadrem a čisticím prostředkem.

PAROPROPUSTNOST je schopnost suchého nátěru propouštět vodní páry. Výrobky z rodiny JUPOL jsou dobře paropropustné – zjednodušeně můžeme říci, že zdivo pod nimi dobře »dýchá«.

LESK Pro jaký stupeň lesku barvy se rozhodneme, je samozřejmě věcí vkusu, obecně však platí, že při vymalování matnými barvami (s nižším stupněm lesku) jsou méně viditelné chyby, kterých jsme se dopustili během malování.

OBSAH VOC Těkavé organické látky (VOC) mají negativní vliv na lidské zdraví, proto vybírejte barvy s co nejnižším obsahem VOC. Všechny barvy z rodiny JUPOL jsou ředitelné vodou a šetrné k lidskému zdraví a životnímu prostředí - obsahují méně než 0,1 g/l VOC, což je hluboko pod minimální zákonnou hranicí.

JAKOU BARVU ZVOLIT?

Hledáte barvu, která... Zvolte
…je vysoce paropropustná, s vysokou krycí schopností a otěruvzdorná? JUPOL Classic
…má vysokou krycí schopnost a je k dispozici ve více než 10.000 barevných odstínech? JUPOL Gold
…má vynikající krycí schopnost již v jedné vrstvě? JUPOL Brilliant
…má vynikající krycí schopnost v hotových módních barevných odstínech? JUPOL Trend
…je vhodná do dětských pokojů a získala evropský certifikát Ecolabel? JUPOL Junior
…obsahuje účinnou ochranu proti plísním? JUPOL Citro

 

Hledáte barvu, která... Zvolte
…výborně blokuje skvrny od nikotinu, vína, kávy, vodových barev, oleje…? JUPOL Block
…je výjimečně odolná a snadno čistitelná? JUPOL Strong

Tónování více než 3 000 odstínů barev na počkání.

Navštivte míchací centrum v UNIBRICKU v Nepomuku i v Blovicích, kde si můžete vybrat přesně odstín podle svého přání nebo vám naši prodejci rádi pomohou v rozhodování mezi už hotovými barvami.

Výhodou míchacího centra je možnost dodatečně namíchat libovolné množství od již odebrané barvy. Nemusíte se obávat, že vám dojde barva a už nenamícháte stejný odstín. V míchacím centru dostanete svůj odstín po týdnu, měsíci i po roce.

 

Nepomuk

Dnes 6–17

Blovice

Dnes 7–17

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam, Heureka).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.